8týdenní online kurz, který tě dovede k tvojí první smysluplné investici!

V kurzu od Investování pro holky Zero to Hero si vytvoříš investiční plán na základě svých životních cílů. A vybuduješ personalizované portfolio, které tě k tvým cílům dovede!

Ať už začínáš od nuly, nebo nějaké investice máš, ale nejsi si jistá, jestli jsou ty pravé a jak s nimi naložit. Po kurzu budeš mít ve svých financích jasno!

Investování tě nemusí stresovat!

 • Štve tě, že tvoje peníze leží na účtu a ztrácejí na hodnotě. Chtěla bys investovat své peníze, ale vůbec nevíš, kde začít...

 • Na většinu článků a videí o investování se nevydržíš soustředit déle než 2 minuty...

 • Frustruje tě, když lidé mluví o investování a ty nejsi schopná přidat se do konverzace, protože sis to zatím neměla čas nebo chuť nastudovat...

 • Hledáš kondenzované info o investování na jednom místě ze zdroje, kterému věříš...

 • Chceš si nastavit svoji investiční strategii, které budeš rozumět a nebudeš muset neustále řešit, co se děje na trzích...

Vidíš se v tom?

Pak jsi na správném místě!

Kurz od Investování pro holky je postaven tak, aby ti dal pocit jistoty na investičním trhu na základě teoretických znalostí i praktických dovedností, které se v něm naučíš.

Do kurzu jsem dala vše, co mně samotné na začátku mé investiční dráhy chybělo. Ušetří ti spoustu času samostatného studia a pomůže ti dosáhnout tvých finančních a životních cílů!

Co říkají absolventky kurzu?

Užitečný, propracovaný, srozumitelný

Patricia Válková

Byla jsem úplný amatér, který nemá o investicích ani páru. Kurz mi dodal přehled, co se vůbec nabízí za možnosti a pomohl mi se rozhodnout, kterou možnost zvolit. Taky mi dodal sebevědomí začít a pokračovat v tom.

Líbily se mi hlavně praktické ukázky, jak investovat u jednotlivých brokerů, bez toho bych se do toho sama nejspíš nikdy nepustila.

Přínosný, informativní, smysluplný

Eliška Turčanová

Rozhodně jsem se dozvěděla spoustu nových informací a v těch stávajících jsem si udělala větší pořádek. Budu mít větší pocit, že vím, co dělám.

Nejužitečnější pro mě byl modul o konkrétních portfóliích a praktická ukázka investování na Degiro. Investiční plán, který jsme dostali, je ta nejlepší věc na světě!

Bohatství, zkušenosti, soběstačnost

Zdeňka Svobodová, @zenska.cyklicnost

Bylo mi vysvětleno, jak a kam mám investovat. Doslova jak pro blbečky =D, takže sem nemusela mít strach, že udělám něco špatně.

Všechno, co v kurzu je, je velice podstatný a nemyslím si, že bych nějakou část měla vyzdvihovat nad druhou.

Určitě se cítím sebevědomější! Tím, že toho vím víc než všichni kolem mě. Spíš mě trápí kolik lidí spoléhá jen na výplatu..

Komplexní, přehledný, srozumitelný

Monika I.

Dodal mi odvahu se do investování pustit po vlastní ose a ne jen přes Fondee. Získala jsem jistotu, že vím, co dělám a udělám to správně.

Oceňuju, že jsi nás seznámila s různými přístupy, jak si portfolio sestavit, a poskytla konkrétní tipy.

Mám větší přehled a dokážu ostatním vysvětlit princip investování. Myslím, že za letošek jsem ve financích udělala velký pokrok a kurz k tomu výrazně přispěl.

Přínosný, překvapivý, obohacující

Jana K.

Do kurzu jsem vstupovala jako trochu poučený začátečník, který ale nikdy neinvestoval a nevěděl, jak to reálně provést (třeba jak přijít k brokerovi apod.).

Kurz mi přesně vysvětlil, co a jak, vymezil veškeré pojmy a už vím, kde hledat informace. Velmi vhod byly i ukázková videa o tom, jak postupovat u vybraných brokerů.

Kurz byl něčím, co se objevilo ve správný čas a do světa investování díky němu vstupuji jako mnohem informovanější a sebevědomější investorka.

Hezký, poučný, propracovaný

Zdeňka F.

Mám i e-book, sleduji blog, facebook a instagram, ale tohle je přesně, co jsem potřebovala. Potřebuji mít větší diverzifikaci a tohle mi hodně pomohlo.

Dalo mi to hezké overview toho, kde můžu investovat, jak to funguje. Jestli bude pokračování, budu rozhodne součástí.

Užitečný, zajímavý, skvěle zpracovaný

Michaela E.

Kurz vysvětlil základy investování a ukázal mi prakticky, jak pracovat s brokery. Zároveň jsem díky němu pochopila, že investování je běh na dlouhou trať a že nesmím propadat panice, když jdou ceny na burze dolů.

Hlavně se mi líbila praktická část, kde jsem si vybrala brokera, poslala peníze z účtu a těšila se na modul 8 a první investici.

Nedržím si tolik peněz na spořícím účtu, snažím se víc plánovat výdaje a přemýšlet nad nimi.

Kurzem prošlo přes 400 lidí...

PŘIPRAVENÁ PUSTIT SE DO INVESTOVÁNÍ?

Přidej se na list čekatelů kurzu Zero to Hero a budeš vědět o startu dalšího kola jako první!

Je tento program pro tebe?

Skvělá otázka! Kurz je pro tebe tím pravým, pokud:

 • Jsi připravená vzít své finance do vlastních rukou a vybudovat bohatství.

 • Chceš být nezávislá na státu i partnerovi a žít svobodný život podle svých vlastních pravidel.

 • Hledáš způsob, jak investovat své peníze na akciovém trhu strategicky a s rozumem.

 • Chceš si vytvořit investiční portfolio, ve kterém můžeš vzít v úvahu také udržitelnost.

 • Začínáš úplně od nuly nebo jsi četla můj e-book a chceš posunout investice na další úroveň.

Pro koho program není?

Pojďme si i toto vyjasnit. Kurz není pro tebe, pokud:

 • Čekáš rychlé zbohatnutí přes noc nebo za pár týdnů.

 • Chceš se naučit denní trading na burze (opce, futures ani forex v kurzu nenajdeš).

 • Hledáš osobní schůzku 1 na 1 a rady od finančního poradce.

 • Myslíš si, že akciový trh je velmi nebezpečné místo, se kterým nechceš mít nic společného.

 • Nejsi připravená vzít zodpovědnost za své peníze a změnit aktuální vzorce, které nefungují.

Poslechni si, co si myslí účastnice kurzu!

Videa byla naprosto úžasná, krásně a srozumitelně namluvena, a přehlednými slajdy. Opravdu TOP. Pro mne je těžké udržet pozornost, ale tvá videa jsou dokonalá.

Zuzana Berková Snadno pochopitelný, krásně přehledný, ženský

V tomto kurzu pro mě bylo nejvíce užitečné vytvoření řádného investičního plánu a také strategie pro tvorbu světového portfolia. Určitě se cítím mnohem více informovaně a sebevědomě.

Michaela Truhlářová Hojnost, vzdělání, zábava

O investicích jsem nic nevěděla a díky kurzu Zero to Hero mám jasno v tom, co bych chtěla a co ne. Potřebovala jsem získat kromě informací také odhodlání k tomu začít investovat, a Evka mi to odhodlání dala.

Aneta Včelouchová

Jak bude vypadat tvůj život po dokončení kurzu?

 • Máš peníze pod kontrolou

  Konečně přesně víš, jak nakládat s penězi, které si vyděláš.

 • Znáš své finanční cíle

  Máš jasno v tom, v kolika chceš jít na důchod či rentu a s kolika penězi.

 • Investuješ chytře (a eticky)

  Postavila sis diverzifikované portfolio, které ti vyhovuje finančně i eticky.

 • Víš, jak investovat udržitelně

  Znáš všechny aspekty udržitelného investování skrze ESG a SRI.

 • Tvé peníze už pracují pro tebe

  Tvůj investiční plán ti říká, kolik investovat a kam, abys dosáhla svých cílů.

 • Jsi sebevědomá investorka

  Když je řeč o investování na burze, snadno můžeš přispět do diskuze.

Více zkušeností od vás

Srozumitelný, pro každého, k nezaplacení

Natálie P.

Když jsem v kurzu začínala, o investicích ani penězích jsem nevěděla vůbec nic. Postupně jsem si byla ohledně tematiky peněz čím dál jistější. Dnes už rozumím i jiné literatuře a článkům o investování a není to pro mě španělská vesnice. Navíc mi velmi vyhovuje Investiční plán v tabulce, který je z mého pohledu k nezaplacení. Názorné ukázky toho, jak nakoupit ETF, jsem jako naprostý začátečník také ocenila. Kurz je vážně super a určitě se k němu několikrát ještě vrátím.

Praktický, srozumitelný, obsáhlý

Lenka Šilhánová

Kurz mi pomohl zorientovat se v různých možnostech investování na akciovém trhu a začít investovat. Nejvíce se mi líbilo, že to nebyla jen teorie, ale i praxe.

Ocenila jsem i vysvětlování bez zbytečné odborné hatmatilky, které bych nerozuměla. Zároveň jsem ocenila, že tam je prakticky ukázáno, jak si produkt pořídit. Díky tomu jsem se nebála, že udělám chybu a přijdu o našetřené peníze. Líbila se mi také ta přípravná část, která mi pomohla si ujasnit, jak chci investovat a proč.

Prehľadný, podrobný, výborný

Katarína T.

Bez tohto kurzu by som sa k investovaniu nikdy sama nedokopala. Neuveriteľne prehľadné a stručné videá, informácie ktoré sa na seba nabaľujú a dávajú čoraz väčší zmysel. Jedným slovom PERFEKTNÉ! :)

Přehledný, dostupný, obsáhlý

Jana S.

Oceňuji způsob, jakým je kurz zpracován, i to, jak je vše krásně vysvětleno do detailu. Mám velkou radost, že je zde rozebráno i téma udržitelnosti, v dnešní době nejdůležitější měřítko.

Líbil se mi celý kurz. Mám chuť se více vzdělávat, protože mám dobrý pocit z toho, že jsem kurzu rozuměla a co jsem se v něm naučila.

Zajímavé, motivující, encouraging

Dominika Š.

Kurz byl skvěle zorganizován, dodal sebevědomí a spoustu nových znalostí.. určitě mě povzbudil v cestě investic a podpořil větší zájem o to vědět ještě víc.

Postupně si tvořím portfolio a vím, že mám základní znalosti proto, neudělat nějakou zásadní chybu. Skvělá práce! klobouk dolů :) a jen tak dál !! jsi moji velkou inspirací.

Hojnost, vzdělání, zábava

Michaela Truhlářová

V tomto kurzu pro mě bylo nejvíce užitečné vytvoření řádného investičního plánu a také strategie pro tvorbu světového portfolia či další konkrétní tipy na ETF a jiné druhy investic.

Určitě se cítím mnohem víc informovaně i sebevědomě. Musím ale podotknout, že jsem moooc ráda, že je ke kurzu doživotní možnost vstupu, jelikož je tak nabitý informacemi, že už teď vím, že si ho budu potřebovat ještě párkrát projít.

A jak se projevuje větší sebevědomí po kurzu? Dokáži lidem poradit a vysvětlit :-)

Naučný, přehledný, záživný

Bára K.

Oživila jsem si znalosti ohledně investování, přiučila se novým možnostem. Vše bylo přehledné a dobře popsané. Příklady a ukázky na grafech, číslech a člověk je i zapojen sám díky praktickým listům.

Kurz mi představil další investiční nástroje, se kterými nemám zkušenost a dodal praktické rady ohledně investování.

PŘIPRAVENÁ PUSTIT SE DO INVESTOVÁNÍ?

Přidej se na list čekatelů kurzu Zero to Hero a budeš vědět o startu dalšího kola jako první!

Jak bude kurz probíhat?

Kurz probíhá plně online, takže ho můžeš dělat odkudkoliv a kdykoliv. Skládá se z předem nahraných online videí, praktických akčních plánů a uzavřené skupiny na Facebooku jen pro účastníky kurzu. Kurz otevírám jen 2× ročně, abych se vám ve skupině mohla plně věnovat.

Všechna videa a akční plány zůstanou účastníkům kurzu dostupná napořád, dokud bude projekt Investování pro holky fungovat :-) FB skupina bude otevřená po dobu 3 měsíců od otevření kurzu.

Jedná se o 8 týdnů plných vzájemné podpory, motivace a sdílení investičních myšlenek se mnou a s dalšími holkami, které jsou na stejné cestě jako ty!


Co všechno probereme?

 • Peníze a termínované vklady

  Produkty pro krátkodobější investice a kolik v nich mít peněz.

 • Akcie a dividendové akcie

  Výhody akcií a dividendových akcií, jejich výběr krok za krokem.

 • Podílové fondy a ETF

  Rozdíly mezi podílovými fondy a ETF, výnos, poplatky apod.

 • Dluhopisy

  Bezpečnější a méně bezpečné dluhopisy a zařazení do portfolia.

 • Nemovitosti a REIT

  Fyzické nemovitosti a investování do realit prostřednictvím REIT.

 • Zlato a kryptoměny

  Jaké jsou způsoby investování do zlata a do kryptoměn.

Tvoje cesta kurzem ZTH

V každém týdnu tě čeká několik předpřipravených videí, které si můžeš přehrát kdykoliv, kdy se ti to právě hodí.

Budeme mít spolu 3 živá vysílání v uzavřené skupině na FB, kde se můžeš zeptat na cokoliv, co ti nebude jasné. Živá vysílání budou dostupná i po odvysílání ve skupině i v samotném kurzu.

Všechna předpřipravená videa v kurzu ti zůstanou napořád a budeš mít také přístup k novým videím, která budu do budoucna přidávat.

Ukázka kurzu

Kurzem tě provede

Zakladatelka Investování pro holky Eva Kellermann

Ahoj! Já jsem Eva.

Založila jsem Investování pro holky, abych mohla pomáhat ženám začít investovat a rozmnožovat své peníze, a to klidně i bez ekonomky.

Sama jsem to zažila. Když jsem četla první články o investicích, vůbec jsem nerozuměla investičnímu žargonu a měla ve všem zmatek. Strávila jsem roky studiem, než jsem se tím prokousala.

A právě toho tě chci ušetřit, abys mohla začít pracovat na svých cílech o něco dříve :-)

Co všechno spolu projdeme?

  1. VIDEO 1: Jak bude probíhat kurz Zero to Hero (začni tady)

  2. Tvoje smlouva sama se sebou budu Hero!

  1. VIDEO 1: Nastav svůj finanční mindset

  2. VIDEO 2: Objev své finanční cíle

  1. Tvůj osobní investiční plán

  2. VIDEO 1: Proveď svůj finanční úklid! Krok č. 1 investičního plánu

  3. VIDEO 2: Proč investovat? Co mi to přinese

  4. VIDEO 3: Pochop rizika investování

  1. VIDEO 1: Peníze a termínované vklady

  2. VIDEO 2: Akciový trh a akcie

  3. VIDEO 3: Podílové fondy

  4. VIDEO 4: Indexové fondy a ETF

  5. VIDEO 5: Podílové fondy vs. ETF

  6. VIDEO 6: Dluhopisy

  7. VIDEO 7: Fyzické nemovitosti a REIT

  8. VIDEO 8: Fyzické zlato a ETC

  9. VIDEO 9: Kryptoměny

  10. TEST: Co sis z modulu zapamatovala?

  1. VIDEO 1: Objev svůj rizikový profil

  2. VIDEO 2: Kolik investovat k dosažení cílů? Investiční plán kroky č. 2, 3 a 4

  3. VIDEO 3: Jak mít ještě lepší spaní při investování?

  1. VIDEO 1: Představení základních portfolií

  2. VIDEO 2: Světové portfolio č. 1: jednoduché

  3. VIDEO 3: Světové portfolio č. 2: flexibilní

  4. VIDEO 4: Světové portfolio č. 3: udržitelnější ESG

  5. VIDEO 5: Světové portfolio č. 4: ještě udržitelnější SRI

  6. VIDEO 6: Jak si vybrat ETF na webu justetf.com

  7. VIDEO 7: Méně riziková část portfolia

Materiály v kurzu

 • 51 lekce
 • 14 hodiny videoobsahu
 • Osobní investiční plán
 • Pracovní listy (145 stran)
 • Seznam přes 40 ETF

Co navíc ode mě dostaneš?

Chci se ujistit, že tvá investiční cesta bude úspěšná, proto mám pro tebe následující...

 • Akční plány a investiční plán

  Většina lekcí bude praktických. Čekají tě akční plány v PDF, které tě posunou k cíli. Krok za krokem budeme tvořit také tvůj osobní investiční plán, který ti dá přesnou strategii, jak investovat dlouhodobě!

 • Podpůrná skupina na FB

  Na investování rozhodně nebudeš sama. V průběhu kurzu budeš mít přístup do soukromé skupiny na FB pouze pro účastníky kurzu, kde budeš moci diskutovat se svými kolegyněmi, a samozřejmě se mnou.

 • Živá vysílání v kurzu

  Čeká tě několik živých vysílání, kde zodpovím na všechny vaše dotazy. Po dobu kurzu budu plně k dispozici také ve skupině a na e-mailu, kam mi můžeš psát jakékoliv otázky k probíraným tématům.

Otázky, které tě možná napadly

 • Vyplatí se mi investice do kurzu?

  Peníze, které investuješ do kurzu, jsou první, patrně tou úplně nejdůležitější investicí. Nejprve totiž musíme investovat samy do sebe. Čas, energie a finance, které investuješ na začátku, mají obrovský psychologický efekt. Pomůžou ti dotáhnout kurz do úspěšného konce!

  Nezapomeň taky na to, že investuješ do své finanční budoucnosti. A ta je za mě nevyčíslitelná.

 • Nemůžu si najít informace na internetu zadarmo?

  Určitě se můžeš v tématu vzdělávat i zadarmo. Netvrdila bych ti, že bez kurzu investovat nezvládneš. Není to však jen o informacích, ale i o tom dostat je takovou formou, která tě dovede k akci a nestrávíš tím mládí.

  Protože pokud by ses v tom měla několik let plácat, aby ses na to nakonec stejně vykašlala a zahodila šanci na finanční nezávislost, tak se těch pár tisíc na začátku už nezdá jako tak moc :-)

 • Mám jistotu, že dosáhnu svých finančních cílů?

  Dostaneš ode mě konkrétní nástroje a strategii. Na tobě pak bude implementovat jednotlivé kroky. Ukážu ti způsob, jak na to, poskytnu komunitu, motivaci a podporu. Výsledky však budeš mít ve svých rukou.

 • Zvládnu kurz, i když nemám s investováním zkušenosti?

  Rozhodně! Nepotřebuješ žádné speciální znalosti, abys úspěšně prošla kurzem a aplikovala strategie, které v něm objevíš.

  Pokud bude v některé části přeci jen něco nejasné, budeš mít podporu kolegyň z programu i moji, a to po celou dobu kurzu (ve FB skupině, živých vysíláních a na e-mailu).

 • Je pro mě kurz vhodný, když jsem četla tvůj e-book?

  Odpověď je určitě ANO! E-book byl základ, který ti ukázal, jak začít. V kurzu najdeš kompletní strategii dlouhodobého investování včetně konkrétních světových portfolií, kterými se můžeš inspirovat.

  Objevíš svůj vlastní rizikový profil a podle něj si nastavíš svoji investiční strategii. Díky zpracování investičního plánu, který ti zůstane napořád, budeš i v budoucnu vědět, do čeho kdy investovat k dosažení tvých cílů!

 • Co když už mám investiční znalosti z knih a jiných kurzů?

  Knihy jsou skvělým startem. V kurzu se naučíš především to, jak aplikovat nabyté informace krok za krokem a opravdu smysluplně investovat.

  Pokud už máš za sebou jiný kurz o investování a nastavila sis vlastní investiční strategii, která ti dává smysl a se kterou pravidelně investuješ, tak kurz nepotřebuješ.

  Pokud jsi ale stále ještě nezačla, protože máš strach a pochybnosti, pak může být kurz přesně tím pravým.

 • Jak dlouho budu mít k materiálům přístup?

  Vstup do kurzu není časově omezený, všechna videa i materiály z kurzu ti zůstávají napořád. Pokud vytvořím nové video nebo kurz aktualizuji, také k tomu budeš mít vždy přístup.

 • Může do kurzu vstoupit i kluk?

  Kurz je připraven primárně pro ženy, tedy třeba oslovení probíhá v ženském rodě. Principy investování jsou ale samozřejmě stejné, kurz je proto otevřen všem bez rozdílu ;-)

Záleží mi na tom, abys byla s kurzem spokojená. Takže máš ode mě 14 dní garanci vrácení peněz ode dne startu kurzu.

Pokud tedy zjistíš, že to z jakéhokoliv důvodu není pro tebe, vrátím ti bez vyptávání cenu kurzu v plné výši. 

PŘIPRAVENÁ PUSTIT SE DO INVESTOVÁNÍ?

Přidej se na list čekatelů kurzu Zero to Hero a budeš vědět o startu dalšího kola jako první!

Upozornění: Informace v kurzu jsou určeny ke studiu a nejedná se o investiční doporučení. Historické výnosy nezaručují výnosy budoucí a o svém vlastním portfoliu se musíš rozhodnout sama. Autorka není finanční poradkyní, nenese zodpovědnost za to, co účastník kurzu učiní na základě publikovaných názorů autorky. Investování je rizikové a investiční příklady nezaručují stejné výsledky v budoucnu.