Získej 10 akčních kroků...

...které potřebuješ udělat na cestě k investování na akciovém trhu!

Stáhni si zdarma 10 akčních kroků, jež tě dovedou od nuly až k portfoliu, které sedí tobě a tvým potřebám!

Těchto 10 kroků tě provede investiční džunglí bez pocitu, že je to složité, že to nezvládneš a že přijdeš o peníze. Ale také bez desítek hodin strávených za počítačem!
Něco se nepovedlo. Prosím zkus to ještě jednou.
Tvůj přehled 7 kroků čekej brzy na mailu.

Nejdůležitější při investování je...

Poznat samu sebe a podle toho si vybrat tu pravou strategii.

Možná to znáš taky. Všude kolem sebe slyšíš, že bys měla dělat něco se svými penězi a nenechat je ležet na spořicím účtu. Na spořicím účtu peníze jen ztrácejí na hodnotě.

Přátelé, poradci v bance, influenceři na sociálních sítích, každý ti radí investovat do něčeho jiného. Ale ty nevíš, co si vlastně vybrat a celkově je to všechno hrozně matoucí. 

Vidím kolem sebe spoustu lidí, kteří se podívají na 1 nebo 2 videa a už si vybírají brokera bez toho, aby vůbec věděli, jaké investice jsou pro ně ty pravé.

Celý investiční proces ale začíná mnohem dříve! 


  • Nejprve bys měla poznat sebe sama a ujasnit si, čeho chceš v životě dosáhnout.

  • Dále bys měla pochopit proces, který tě dovede z nuly až ke smyspluplnému investování.

  • V závislosti na tom zjistíš jaké investice jsou ty pravé přesně pro tebe.

Jak jsem došla k investování na akciovém trhu já?

Když jsem se poprvé začala zajímat o investování, byl to pro mě zlý sen. Nevěděla jsem, co bude dávat smysl a jaké investice mi budou opravdu sedět.

Chtěla jsem dělat něco se svými penězi, ale nevěděla jsem, jak začít. Byl rok 2017 a každý mluvil o bitcoinu. A tak jsem udělala svoji první investici právě do krypta.

Brzy jsem ale zjistila, že bitcoin má obrovské výkyvy nahoru a dolů. A uvědomila jsem si, že bych v něm nechtěla mít příliš velkou část svých peněz, protože bych se necítila moc dobře.

A tak jsem se začala krok za krokem vzdělávat. Byla to dlouhá cesta a dát všechny ty informace dohromady do nějaké srozumitelné investiční strategie byla sakra fuška.

Postupem času jsem si ale vytvořila takové portfolio, které sedí mně a mým potřebám.

Protože mě téma investování na akciovém trhu začalo velmi bavit, vytvořila jsem těchto 10 kroků, o kterých vím, že by mi na začátku velmi pomohly.

Věřím, že mohou udělat tvoji cestu k investování jednodušší!

Upozornění: Informace v PDF jsou určeny ke studiu a nejedná se o investiční doporučení. Historické výnosy nezaručují výnosy budoucí a o svém vlastním portfoliu se musíš rozhodnout sama. Autorka není finanční poradkyní, nenese zodpovědnost za to, co čtenář učiní na základě publikovaných názorů autorky. Investování je rizikové a investiční příklady nezaručují stejné výsledky v budoucnu.